Kastrati: 128 çelësa të shtëpive do të dhurohen për famijet në nevojë

Prizreni

Kastrati: 128 çelësa të shtëpive do të dhurohen për famijet në nevojë

Nga: A.SH Më: 21 dhjetor 2019 Në ora: 20:29
Halil Kastrati

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” do të dhurojë 128 çelësat e shtëpive për famijet në nevojë.

Bamirësi Halil Kastrati përmes Facebook, ka shkruar se, kjo dot të jetë ditë e veçantë dhe e pa harruar, po ashtu me shumë supriza.

Postimi në Facebook:

Sot nje jave!

Me date 28 ne sallen qe e shihni mbrapa meje do te dhurohen 128 pale çelsa te shtepive te reja per familjet nevojtare

Do te jete nje dite e veçante dhe e pa harruar me shume surpriza tjera me date 28 dhjetor ne Prizren ora 13:00
Ju mirepresim Zoti ju shperblefte

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat