Vdes avokati i njohur Bashkim Nevzati

Prizreni

Vdes avokati i njohur Bashkim Nevzati

Më: 7 janar 2020 Në ora: 07:42
Bashkim Nevzati

Të hënën në orët e mbrëmjes, ka vdekur avokati i njohur nga Prizreni, Bashkim Nevzati.

I ndjeri ishte avokat për një kohë të gjatë dhe një nga personalitetet e shquara në fushën e drejtësisë.

Varrimi i të ndjerit bëhet të martën në Prizren.

Oda e Avokatëve të Kosovës ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat