Çifti që dyshohet se vranë nga djali i tyre, varrosen sot në Prizren - Bota Sot
Çifti që dyshohet se vranë nga djali i tyre, varrosen sot në Prizren

Prizreni

Çifti që dyshohet se vranë nga djali i tyre, varrosen sot në Prizren

Më: 24 janar 2020 Në ora: 08:18
Burrë e grua u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre në lagjen “Ortakoll”

Suada dhe Durim Hadrit që kishin ardhur nga Suedia në Kosovë, u qëlluan për vdekje me armë zjarri, në shtëpinë e tyre në Prizren.

I dyshuari për vrasjen e tyre është A.Hadri, djali i tyre, i cili ka ikur nga Kosova, pas vrasjes makabre të prindërve.

Ata do të varrosen gjatë ditës së sotme në Prizren.

Çifti kishte ardhur nga Suedia në Kosovë për pushime, por vetëm dy ditë pas ardhjes ata u gjetën të vrarë në shtëpinë e tyre në Prizren. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat