Prizren, shërbimet komunale vazhdojnë me staf të reduktuar

Prizreni

Prizren, shërbimet komunale vazhdojnë me staf të reduktuar

Më: 16 mars 2020 Në ora: 12:16
Ilustrim

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, njoftoi se shërbimet komunale po vazhdojnë me staf të reduktuar.

Ai konfirmoi se shërbimi primar shëndetësor vazhdon dhe falënderoi qytetarët për respektimin e masave të ndërmarra nga qeveria.

“Falënderoj restorantet, kafiteritë, çajtoret, pabet dhe qendrat tregtare për respektimin e vendimeve për ndërprerje të aktivitetit. Të vazhdojmë me bashkëpunim dhe mirëkuptim! Ftoj qytetarët që të zbatojnë masat për shëndetin publik! Panik jo! Kujdes po!”, shkroi Haskuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat