Prizreni nën vëzhgimin e kamerave, komuna nuk tregon çmimin e tenderit - Bota Sot
Prizreni nën vëzhgimin e kamerave, komuna nuk tregon çmimin e tenderit

Prizreni

Prizreni nën vëzhgimin e kamerave, komuna nuk tregon çmimin e tenderit

Më: 30 maj 2020 Në ora: 22:55
Ilustrim

Banorët dhe vizituesit e qytetit turistik në Kosovë tanimë duhet të kenë kujdes më të shtuar për sjelljet e tyre që do i bëjnë në publik.

Komuna e Prizrenit ditë më parë ka shpallur një tender për vendosjen e kamerave dhe mirëmbajtjen e tyre.

Por në faqen e prokurorimit Prizreni nuk ka vendosur asnjë të dhënë më shumë.

Kësisoj, nuk është vendosur as çmimi se sa do t’i kushtoj buxhetit të komunës vendosja e kamerave në gjithë qyetin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat