Pamje shqetësuese, rrahje e rëndë në Prizren - Bota Sot
Pamje shqetësuese, rrahje e rëndë në Prizren

Prizreni

Pamje shqetësuese, rrahje e rëndë në Prizren

Më: 20 korrik 2020 Në ora: 15:30
Pamje nga video

Një rrahje e rëndë ka ndodhur në  lagjen Ortakoll në Prizren.

Siç shihet në pamjet e publikuara dy persona rrahin një person i cili ishte i shtrirë në tokë.

Mirëpo e tërë ngjarja nuk përfund këtu.

Rrahja  që bëjnë këta persona e të cilëve iu  bashkohet dhe një person i tretë, e që ngjan sikurse në filma aksion, vazhdon edhe mëtej, kur ndalojnë në rrugë një person tjetër, e të cilin e grushtojnë dhe shqelmojnë, duke ia larguar dhe fanellën që kishte në trup.

Rrahje e rëndë në Ortakoll të Prizrenit

Posted by Inspirimi on E hënë, 20 korrik 2020
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat