Asambleisti i NISMA-s në Prizren i kërkon “fer” Mytaher Haskukës

Prizreni

Asambleisti i NISMA-s në Prizren i kërkon “fer” Mytaher Haskukës

Më: 31 gusht 2020 Në ora: 16:47
Mytaher Haskuka dhe Shukri Quni

Sot është mbajtur një mbledhje e jashtëzakonshme e kuvendit komunal të Prizrenit.

Në këtë mbledhje është folur për gjendjen e arsimit në qytetin historik.

Kryetari Mytaher Haskuka ka lëshuar mbledhjen për të pritur Albin Kurtin që vizitoi Prizrenin

Kjo si duket e ka acaruar këshilltarin e NISMA-s, Shukri Quni.

Ai madje nuk ka nguruar që edhe t’i kërkoj përplasje fizike kryetarit të komunës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat