Dasma serbe në qendër të Prizrenit

Prizreni

Dasma serbe në qendër të Prizrenit

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 15:01
Dasma serbe

Se qytetarët e Kosovës janë të civilizuar dhe popull tolerant tashmë është dëshmuar disa herë.

Këtë e dëshmon më së miri edhe një lajm që po qarkullon nëpër mediat serbe.

Një çift i ri burri serb e gruaja nga Mali i Zi, kanë organizuar martesën e tyre në mes të qendrës së Prizrenit, në kishën që ndodhen afër shatërvanit.

Ju sjellim foto nga dasma serbe në Prizren.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat