Policia në aksion për bartjen e maskave

Prizreni

Policia në aksion për bartjen e maskave

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 09:41
Policia në aksion për bartjen e maskave

Pjesëtare të Policisë së Kosovës janë parë në aksion qysh në orët e hershme të mëngjesit.

Të njëjtit në terren kanë dalë për të gjobitur personat që nuk bartin maska,.

Vlen të përmendim faktin se ditëve të fundit ka pasur rritje të të infektuarve me Covid19, dhe si shkas edhe janë shtuar kontrollet.

Ndryshe në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 124 raste të reja me Covid19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat