Ndërron jetë babi i Mytaher Haskukës

Prizreni

Ndërron jetë babi i Mytaher Haskukës

Më: 15 nëntor 2020 Në ora: 07:58
Mytaher Haskuka

Babai i kryetarit të Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka ndërruar jetë.

Këtë e ka bërë të ditur vet Haskuka përmes një postimi në Facebook.

"Njoftojmë familjarët, miqtë dhe dashamirët se sot në orët e hershme të mëngjesit ndërroi jetë babai ynë i dashur, Daver Haskuka", ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Njoftojmë familjarët, miqtë dhe dashamirët se sot në orët e hershme të mëngjesit ndërroi jetë babai ynë i dashur, Daver Haskuka.

Varrimi dhe namazi i xhenazes do të bëhet në ora 14:20 në Varrezat e Qytetit në Prizren.

Për shkak të masave të pandemisë nuk do të ketë të pame.

Zoti të mëshiroftë me xhenet babi!

Image
Daver Haskuka
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat