Shaqir Totaj pret dalje të madhe të qytetarëve të Prizrenit në votime - Bota Sot
Shaqir Totaj pret dalje të madhe të qytetarëve të Prizrenit në votime

Prizreni

E shtunë, 17 nëntor 2018

Shaqir Totaj pret dalje të madhe të qytetarëve të Prizrenit në votime

Më: 19 nëntor 2017 Në ora: 10:43
Shaqir Totaj

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, për postin e Kryetarit të Prizrenit, Shaqir Totaj, ka kryer obligimin e tij qytetar.

Ai ka hedhur votën e tij, në një nga qendrat e votimit në këtë qytet, ndërsa ka thënë se pret që dhe gjithë prizrenasit të shfrytëzojnë të drejtën e tyre të votimit.

Tutje ai është shprehur optimist, se do të jetë fitues i kësaj beteje të balotazhit.

”Unë pres konfirmimin e fitores, që e kemi arritur në raundin e parë. Pres pjesëmarrje masovike të qytetarëve. Nuk pat vështirësi”, ka përfunduar ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test