Totaj thotë se fituan me rezultat më të thellë se ai i Exit Poll'it - Bota Sot
Totaj thotë se fituan me rezultat më të thellë se ai i Exit Poll'it

Prizreni

E shtunë, 17 nëntor 2018

Totaj thotë se fituan me rezultat më të thellë se ai i Exit Poll'it

Më: 19 nëntor 2017 Në ora: 19:35
Shaqir Totaj

Kandidati i PDK’së për kryetar të Komunës së Prizrenit Shaqir Totaj ka fituar zgjedhjet në Prizren. Kjo sipas Exit Pollit.

Totaj thotë se kjo fitore ishte e pritshme derisa thekson se po nisin ditët e mira për këtë qytet.

“Gjithsesi e kam prit që në momentin që jam nominuar. E kam pritur dhe besuar fitoren”, tha ai.

“Një dallim prej 6-7 për qind nuk është i vogël por rezultatet nga terreni flasin për një avantazh më të madh”, tha Totaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test