Vetëvendosje merr të gjitha votat me postë në Prizren - Bota Sot
Vetëvendosje merr të gjitha votat me postë në Prizren

Prizreni

E enjte, 15 nëntor 2018

Vetëvendosje merr të gjitha votat me postë në Prizren

Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 13:21
QNR

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve sapo ka përfunduar numërimi i votave – vetëm me postë, për komunën e Prizrenit.

Nga 45 vota sa kanë qenë të dërguara me postë, Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 44 vota, kurse Shaqir Totaj i PDK-së, asnjë dhe një fletëvotim ka munguar.

Pas numërimit të votave me postë, ka filluar edhe numërimi i votave të personave me nevoja të veçanta dhe më pas do të numërohen ato me kusht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test