Ky kandidat po prin me votat me kusht në Prizren - Bota Sot
Ky kandidat po prin me votat me kusht në Prizren

Prizreni

Ky kandidat po prin me votat me kusht në Prizren

Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 14:39
Shaqir Totaj dhe Mytaher Haskuka

Edhe në Prizren, procesi i numërimit të votave me kusht ëshrë drejt fundit.

Rezultati akutal është 368 për Shaqir Totajn e PDK-së, kurse Mytaher Haskuka ka 329 vota. Votat me postë në ktë komunë i ka marrë në total 44, Haskuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test