A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës? - Bota Sot
A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës?

Prizreni

A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës?

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 23:48
Shaqir Totaj dhe Mytaher Haskuka

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka ka thënë se kundërkandidati i tij nga PDK-ja, Shaqir Totaj nuk ia ka uruar fitoren.

“Nuk kam pasur telefonatë nga ai. Nuk më ka uruar për fitore”, ka thënë Haskuka.

Ai tutje ka shtuar se nëse ai nuk mund ta pranojë humbjen ky është problem i tij personal. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test