Gjenden tri armë në këtë qytet të Kosovës - Bota Sot
Gjenden tri armë në këtë qytet të Kosovës

Prizreni

Gjenden tri armë në këtë qytet të Kosovës

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 21:05
Ilustrim

Në vazhdën e parandalimit, hetimit dhe zbulimit të veprave penale, gjatë vikendit, Policia e Prizrenit i ka sekuestruar tri armë: dy pistoleta dhe një armë gjahu.

Tek një i dyshuar, në rrugën “Ramadan Zaskoci” është sekuestruar një pistoletë e llojit “Zastava”. Gjatë hetimit të rasteve të vjedhje, hetuesit kishin arritur të siguronin informata për armën të cilën i dyshuari e ka dorëzuar në mënyrë vullnetare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test