Mbahet takim i deputetëve me qytetarët e Prizrenit - Bota Sot
Mbahet takim i deputetëve me qytetarët e Prizrenit

Prizreni

E shtunë, 20 tetor 2018

Mbahet takim i deputetëve me qytetarët e Prizrenit

Më: 27 prill 2018 Në ora: 06:59
Takimi publik

Kuvendi i Kosovës ka bërë të ditur së në vazhdën e aktivitetit “Ditët e Kuvendit”, sot mbahet takimi i deputetëve të Kuvendit të Republikës së Kosovës me qytetarë të Prizrenit.  

Gjatë këtij takimi publik, qytetarët e Prizrenit do të kenë mundësinë të diskutojnë drejtpërdrejt me deputetët: Driton Selmanaj, Haxhi Avdyli, Nait Hasani, Arbër Rexhaj, Shqipe Pantina, Blerim Kuçi, Zafir Berisha, Fikrim Damka, dhe Emilija Redžepi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test