Totaj: Kam përkrahje që ta udhëheq PDK-në në Prizren - Bota Sot
Totaj: Kam përkrahje që ta udhëheq PDK-në në Prizren

Prizreni

E mërkurë, 17 tetor 2018

Totaj: Kam përkrahje që ta udhëheq PDK-në në Prizren

Më: 30 prill 2018 Në ora: 09:36
Shaqir Totaj

Ish-kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj, synon ta udhëheqë këtë parti në këtë komunë.

Në këtë intervistë dhënë për media, Totaj ka treguar se brenda anëtarësisë së PDK-së ka disponim të madh që në zgjedhjet e brendshme ta bëjnë atë kryetar.

Totaj ka thënë se për fuqizimin e PDK-së në këtë komunë është duke punuar shumë, pasi po i sjell kësaj partie njerëz me profesione të ndryshme që nuk kanë qenë më parë pjesë e PDK-së.

Në këtë intervistë Totaj ka folur edhe për qeverisjen e Mytaher Haskukës në Prizren.

Ai ka thënë se qeverisja që po bëhet në këtë komunë nuk është diçka me të cilën mund të krenohet Haskuka dhe as Lëvizja Vetëvendosje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test