Prekëse: I moshuari në Prizren fle në mes të rrugës - Bota Sot
Prekëse: I moshuari në Prizren fle në mes të rrugës

Prizreni

E mërkurë, 17 tetor 2018

Prekëse: I moshuari në Prizren fle në mes të rrugës

Më: 6 maj 2018 Në ora: 07:16
Prizren

Në komunën e Prizrenit numri i lypsarëve dhe i të pastrehëve është dukshëm më i lartë se në komunat tjera të Kosovës.

Mbrëmë kur reshjet e shiut me orë nuk u ndalen, një i moshuar nuk gjeti vend ku të shtrihet për të pushuar.

Një lexues ka dërguar video të një lypësi të moshuar të shtrirë në tokë.

Ai ka zgjedhur një qosh afër objektit të komunës së Prizrenit dhe ka fjetur.

Qytetari që e filmon për një moment i largon batanijen nga koka, por ai është në gjumë dhe nuk lëviz fare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test