Suhareka në gjendje të rëndë pas shirave të mbrëmshëm - Bota Sot
Suhareka në gjendje të rëndë pas shirave të mbrëmshëm

Prizreni

Suhareka në gjendje të rëndë pas shirave të mbrëmshëm

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 12:36
Nga të reshurat Suhareka u vërshua në shumë pjesë të tij.

Mbrëmë Suhareka me fshatra përreth u përfshi nga një mot i ligë i përcjell me të reshura të mëdha shiu.

Nga të reshurat qyteti u vërshua në shumë pjesë të tij.

Dëshmi të këtyre vërshimeve janë këto fotografi të cilat janë të marra nga rrjetet sociale.

Shirat kanë shkaktuar dëme të mëdha në bujqësi dhe infrastrukturë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...