Vetura godet dy këmbësore në Prizren, nuk ka të arrestuar - Bota Sot
Vetura godet dy këmbësore në Prizren, nuk ka të arrestuar

Prizreni

Vetura godet dy këmbësore në Prizren, nuk ka të arrestuar

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 10:12
Foto ilustruse

Shkak i aksidentit, sipas policisë, ishte shpejtësia.

Dy persona kanë marrë tretman mjekësor pasi janë goditur nga një veturë në rrugën “Zahir Pajaziti” në Prizren.

Shkak i aksidentit, sipas policisë, ishte shpejtësia

“Rr. “Zahir Pajaziti”, Prizren 25.10.2018-20:30. Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke lëvizur me veturë, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë, ka goditur dy këmbësorët-viktimat femra K-Rome. Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit”, njofton policia. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat