Konfiskohen 50 euro të falsifikuara në Prizren - Bota Sot
Konfiskohen 50 euro të falsifikuara në Prizren

Prizreni

Konfiskohen 50 euro të falsifikuara në Prizren

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 10:29
Foto

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në rrugën “Zahir Pajaziti” në Prizren një punëtore e bankës ka informuar se nga i dyshuar ka pranuar një kartëmonedhë prej 50€, që dyshohet se është e falsifikuar.

Monedha është konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat