Fotolajm - “Ngrin” Lasgush Poradeci - Bota Sot
Fotolajm - “Ngrin” Lasgush Poradeci

Reportazhe

E diel, 21 tetor 2018

Fotolajm - “Ngrin” Lasgush Poradeci

Më: 10 janar 2017 Në ora: 19:22
Lasgush Poradeci

I ftohti polar në vendin tonë përveç anës negative ka dhuruar edhe pamje spektakolare që i kanë dhënë edhe më shumë bukuri vendit tonë.

Këto foto janë shkrepur në qytetin piktoresk të Pogradecit, ku akulli ka dhuruar spektakël.

Image

Në një nga fotot shihet dhe busti i poetit të madh Lasgush Poradeci i mbuluar nga bora dhe akulli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test