Seksi me kunatën ishte epshëror - Bota Sot
Seksi me kunatën ishte epshëror

Seksi

Seksi me kunatën ishte epshëror

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 12:24
Seksi me kunatën ishte epshëror

Jam një djalë 25 vjeç dhe desha të ndaj me ju një histori që më ka ndodhur…Unë jam i lidhur kam rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetëm një motër një vit më të madhe se unë. Ajo është e fejuar dhe jeton me të fejuarin e saj. Unë atë e kam mbajtur parë gjithmonë me dashuri si motra ime... dilnim shpesh bashkë me të dashurën dhe kunatën... se kisha parë kurrë kunatën me syrin e femrës hot… por ishte me të vërtet shumë e mirë dhe seksi po kurrë nuk me shkonte mendja për të…

Një natë kur e lame të dilnim do shkonim ta merrnim me makinë kunatën…e pritëm me të fejuarën në makinë sa të dilte. Kur del ajo kishte veshur një fustan të shkurtër të zi dhe ishte tepër i ngushte, kishte dal vërtet e mirë…i kishin dale format në menyrë perfekte....u shokova nga bukuria e saj, sepse atë ditë e pash me atë sy.

Erdhi me takoi dhe me puthi…gjithmonë më puthte por ne atë moment mu drodh trupi..Hipi në makinë dhe i doli shala pothuajse e gjitha…smu shqitën sytë duke e parë, ajo u ul mbarapa dhe kur e shihja nga pasqyra e kishte shalen komplet të zbuluar, nuk ka shum gjoks, por ama b*** e ka te ngritur dhe atë natë më çmendi me atë fustan..e lashe fantazinë të ndalonte aty se e dija që ishte nje gabim i rëndë, por për dreq ajo ishe bërë e mahnitshme... atë nate me cmendi fare kur me vinte pranë e kërcenim, ajo më ftoi disa herë të kërceja…

Një ditë tjetër kur i fejuari i saj nuk ishte aty, pasi ai ishte nga një rreth i Shqipërisë dhe kishte ikur për një natë atje. E fejuara me kërkoi që ta merrja motrën e saj dhe ta dërgoja të flinte te ajo. Ok i thash unë dhe e mora në tel që do shkoja te ajo që ta merrja…ok mu përgjigj ajo po të pres... shkoj te shtëpia e saj dhe trokas njëherë, por nuk ma hapi njeri derën dhe ula dorezën dhe e hapa...u futa brenda dhe po e therrisja kur papritmas dëgjoj zhurmën e dushit... mu ngjall një epsh në trupin tim dhe nuk reagova një moment..po e prisja në dhomën e ndenjes...papritur u hap dera dhe u shtanga kur mu shfaq para syve me një peshqir te shkurter fare duke therritur emrin tim se e kishte kuptuar që mund të kisha ardhur…

Ooo zot cfarë trupi që kishte…është cik e shkurtër po b*** i dilte pothuajse fare, është bjonde me flokë të drejta dhe shumë të bukura, në ato momente ktheva kokën mënjanë dhe i thash po laheshe, po me tha i hodha një ujë trupit. Mua me eksitoi trupi i saj aq i bukur dhe i lagur..kur papritmas u fut ne dhome dhe e la deren cik te hapur, nuk e di nëse e beri me qellim apo jo por di qe ne momentin qe hoqi peshqirin un pashe trupin e saj pa asgje veshur…bytha i dilte me e bukur se ce kisha imagjinuar ate nate kur dolem…kishte një gjoks aq të lezetshem..uuffffff më çmendi

Me vete thash çpo bëj se është kunata ime..nuk durova dhe u ngrita…i thash cpo ben kshu se me cmende…ajo buzeqeshi e me tha me fal se paskam harruar te mbyll derën, epo mbylle se gjith kete bukuri që ke ti i bie të të ha fare, hajde provoje ma ktheu gjoja me shaka, të vij i thash, ajo qeshte, se cpo bënte po lyhej me krem, ajo bërtiti hajde në je burrë e hapa derën dhe çtë shoh… ishte ndjesia me e mire në bote…ndoshta fakti që ishte kunata…kisha parë edhe femra te tjera por këteëndjesi kurre se kisha perjetuar..ajo beri gjoja sikur sdonte dhe bertiti uaaaa ti me verte u fute more …un buzeqesha dhe i thash që smunda te duroj dot me, ajo qeshi dhe me tha që smund të behej ajo gje sepse diheshin arsyet…i thash qe skam ndermend te dal nga ketu pa të ty…qe ate nate qe u eksitova nga ai fustan qe kishte veshur ajo filloi te bente ca gjeste qe me ngriten mendje…me ngjitej shpesh…kerceu nje kenge duke ma mbeshtetur bythen te mendejn me keq…nejse…sic isha aty e mbertheva dhe ajo me shtyu duke buzeqeshur, me pyeste gjith kohes se cdo bente me motren e saj…lere ate i thash vetem sonte se sdo ndodhe me i thash, vetëm njeher se me ka hipur keq te shkoj me ty thash troc ju betohem ama edhe ajo donte me shum se un…sepse me pas me tha qe kishte nja 2 muaj qe sbente seks me te fejuarin se jo ishin zënë jo ai ne pune se cme thoshte…e shtriva dhe fillova ta puthja si i marre…ishte si një enderr sepse po beja seks me kunaten…ajo u eksitua sa ska me edhe ajo… per pak mendova se u cmend nga te bertiturat, me kapi nje epsh që smund ta imagjinini

Uuuufffffffff cfar kenaqesie ndjeva…doja të isha me të gjith natën vetem se kisha hallin e te dashures qe po e priste motrën e saj…ajo buzeqeshi dhe me tha cfar fati paska patur motra ime…un ju pergjigja qe eshte hera e parë dhe se kurr skisha bere ashtu seksi…u bera si kafshe…ajo u ngrit qe te lahej dhe shkova pas saj ne tualet…ajo hapi dushin dhe u fut ashtu e zhveshur te lante trupin…ju futa edhe un ne dush e spo permbaheshim dot…e shtriva aty dhe poshte ujit te nxehte qe rridhe filluam te benin perseri seks.

ohhhh kurre se harroj…kurrëë…mbaruam u veshem dhe dolëm…tani sillemi si zakonisht…sepse ju betuam njëri tjetrit që nuk do bëjme më kurre asgjë…unë jam i dashuruar me te fejuarën time dhe jetoj i lumutr me të …por ate nate me mundi pasioni per kuantën ju lutem mos më shani dhe gjykoni të gjithëve na ndodh njëher kjo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...