Pozicioni i seksit në dush që ju çmend - Bota Sot
Pozicioni i seksit në dush që ju çmend

Seksi

Pozicioni i seksit në dush që ju çmend

Më: 7 maj 2019 Në ora: 08:55
Foto ilustrim

Seksi në dush është i ndërlikuar, në disa raste mund të bëhet shumë i rrezikshëm.

Por, sipas një eksperteje seksi, Ann Summers, ekziston një pozicion seksual që ua lehtëson marrëdhënien në këtë ambient, transmeton lajmi.net.

Gjithçka që duhet të bëni është të qëndroni përpara partnerit tuaj dhe të gjunjëzoheni lehtësisht, transmeton lajmi.net.

Ai do të mbështetet prapa në mënyrë që të arrijë pozicionin e duhur dhe të fillojë të penetrojë, ndërsa ju mbeteni me shpinë përpara tij.

Ekspertja e seksit gjithashtu këshillon të përdorni temperaturën e ujit për të shtuar ndjesinë gjatë aktit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...