Misioni i pamundur! Pozicioni i vështirë seksual, asnjë çift nuk po mund ta realizojë - Bota Sot
Misioni i pamundur! Pozicioni i vështirë seksual, asnjë çift nuk po mund ta realizojë

Seksi

Misioni i pamundur! Pozicioni i vështirë seksual, asnjë çift nuk po mund ta realizojë

Më: 14 maj 2019 Në ora: 12:55
Ilustrim

Ky pozicion do iu ndihmojë për të lëshuar veten në shtrat, duke mos u shqetësuar për peshën tuaj trupore.

Koha po ngrohet dhe kjo është arsyeja pse stina e verës është koha perfekte për të bërë eksperimente në dhomën e gjumit dhe të provoni pozicione të reja.

Nëse po kërkoni që ta bëni pak më të nxehtë lidhjen tuaj intime në çift, ky është pozicioni ideal i quajtur “misioni i pamundur” i cili me siguri do të ngrejë temperaturat në shtrat.

Ky pozicion funksionon më së miri për çiftet me diferencë në peshë trupore. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat