Na zuri bashkëshorti i saj duke bërë seks në makinë, pastaj… - Bota Sot
Na zuri bashkëshorti i saj duke bërë seks në makinë, pastaj…

Seksi

Na zuri bashkëshorti i saj duke bërë seks në makinë, pastaj…

Nga: Bota sot Më: 26 korrik 2019 Në ora: 20:32
Foto ilustrim

Unë jam në një lidhje me një mike të familjes dhe bashkëshorti i saj na ka kapur duke bërë seks në makinë.

Ajo është një mike i familjes për 25 vjet dhe ne kemi pasur gjithmone një lloj flirtimi mes veti, edhe pse ajo është më shumë se 20 vjet më e vjetër se unë.

Unë jam 35 vjeç dhe jetoj vetëm ndërsa ajo është 57 vjeç dhe ka një vajzë në moshën time, veshja e saj është shumë seksi dhe shumë në hapë me kohën, por burri i saj e trajton atë si një grua dhe ata kurrë nuk bëjnë seks.

Isha në një mbrëmje te mami kur mikja hyri, ajo dukej e mrekullueshme në xhinse dhe çizme të thata, i ofrova ta shoqërojë në shtëpi dhe ne filluam flirtim dhe vendosëm të shkonim për një pije të shpejtë.

Ne përfunduam në puthje dhe prekur njëri-tjetrin, ramë dakord se asgjë nuk mund të ndodhte mes nesh, por ne vazhduam të kontaktonim.

Në një fundjavë Babai im kishte festën e 60-të të ditëlindjes, në festë erdhi edhe mikja dhe ajo dukej e mahnitshme.

Ne patëm disa vallëzime të ngadalshme dhe pëshpëritje në veshë, shumë afër seksitaq afër ishte sa ajo mund të ndjejë se sa i ngjallur isha në shtrat.

Ne të dy e dinim se ishte e rrezikshme. . . por ishte shumë emocionuese, kështu që shkuam në makinën time e cila ishte parkuar në një cep të errët.

Ajo më kërkoi të bëja seks me të dhe tha se do të ishte hera e parë në 20 vjet.

Ishte vërtet mahnitëse. Ne ishim duke pasur një kohë kaq të madhe sa nuk e kishim parë burri i saj kishte dalë jashtë për ta kërkuar.

Ai vuri re se dera e makinave ishte e hapur por nuk mund të shihte asnjeri kështu që ai erdhi. Ai pa gjithçka, pra na zuri duke bërë seks në makinë.

Ai e quajti çdo emër, ne u përpoqëm ta qetësonim, por ai i tregoi se kishte përfunduar me të.

Kur e mora në shtëpi, rrobat e saj ishin jashtë në çanta të zeza. Tani ajo jeton me mua, por askush nuk e di, sepse pavarësisht jetës së mrekullueshme me seksin, ajo është një mike i familjes.

Përgjigjia e psikologes: Ajo është ende e martuar dhe duhet ta zgjidhë atë martesë para se të mund të bëni ndonjë plan.

Do të ishte mirë që ajo të gjejë diku nga famlija e saj për të jetuar, për t'i dhënë hapësirë asaj të mendojë qartë.

Nëse ajo dëshiron të jetë me ju, ajo ka nevojë për t'i vënë gjërat në lëvizje për t'i dhënë fund martesës së saj dhe për të biseduar me vajzën e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat