“Bëra seks me vjehrrën në makinë, por më pas u shokova kur…” - Bota Sot
“Bëra seks me vjehrrën në makinë, por më pas u shokova kur…”

Seksi

“Bëra seks me vjehrrën në makinë, por më pas u shokova kur…”

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 16:10
Foto ilustrim

Letra e djalit

“Kam bërë seks me nënën e të fejuarës dhe tani jam në një pozitë shumë delikate. Unë jam 23 vjeç dhe e fejuara ime është 21, e prej 4 vitesh ne jemi të lidhur. Ne jemi shumë të dashuruar e të lumtur me njëri tjetrin e kështu vendosëm që të fejoheshim. Ditën e fejesës erdhi edhe nëna e saj, e cila është 38 vjeçe. Pasi darkuam, atë e morën në telefon nga puna dhe duhej të largohej menjëherë. E fejuara më kërkoi që ta çoja nënën e saj tek stacioni i autobusëve.

Gjatë rrugës ajo filloi të më tregonte se kishte 6 muaj pa bërë seks, pasi është e divorcuar. E ndërkohë filloj të më prekte në pjesët intime. Kaq u desh dhe ne bëmë seks në makinë. Më pas ajo më tha se nuk do t’i thoshte asgjë vajzës së saj pasi e dinte që ky ishte një gabim.

Por vetëm pak ditë më vonë ajo më kërcënoi se nëse nuk ndahem nga vajza e saj ajo do t’i tregojë për ne. E të gjithë këtë e bën pasi më thotë se unë nuk jam i denjë për vajzën e saj. Nuk di si t’ia bëj. Unë e dua shumë të fejuarën dhe nuk dua të ndahem prej saj.”

Përgjigjja e psikologes

“Duhet të tregohesh i sinqertë me të. Mos harro që ajo do ta ketë më të lehtë të të falë ty sesa nënën e saj. Mundohu t’ia sqarosh gjërat dhe t’i premtosh se kurrë më nuk do ta tradhtosh.”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...