“Pjesë të trupit dhe me fotografi joshëse” – qendra të masazhit apo lokale të prostitucionit - Bota Sot
“Pjesë të trupit dhe me fotografi joshëse” – qendra të masazhit apo lokale të prostitucionit

Seksi

“Pjesë të trupit dhe me fotografi joshëse” – qendra të masazhit apo lokale të prostitucionit

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 21:16
Ilustrim

Në Prishtinë vazhdojnë të reklamojnë lirshëm lokalet e qendrave të masazheve përkundër se në reklamat e tyre më shumë i ngjasojnë lokaleve të prostitucionit.

Duke i paguar rrjetet sociale shumë qendra të masazhit kanë zgjedhur të reklamojnë punën e tyre, ani pse në bazë të fotografive nuk është aspak e qartë për punën që e bëjnë.

Përderisa, pretendimet e tyre janë për të promovuar masazhin, në fotografitë që i publikojnë shihen se pak kanë të bëjnë me masazh.

Këto lokale më shumë i përngjajnë lokaleve të prostitucionit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...