Unë kam frikë se ish i dashuri im do të çmendet kur të mësojë për marrëdhënien time me… - Bota Sot
Unë kam frikë se ish i dashuri im do të çmendet kur të mësojë për marrëdhënien time me…

Seksi

Unë kam frikë se ish i dashuri im do të çmendet kur të mësojë për marrëdhënien time me…

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2019 Në ora: 20:31

Unë jam duke bërë seks në mënyrë të fshehur me shokun më të mirë të ish të dashurit tim dhe kam frikë se si do të reagojë ai kur ta mësojë.

Unë jam 23 vjeçe, ai është 26 vjeç dhe me të vërtetë është i pashëm, ne gjithmonë kemi flirtuar, por asgjë nuk ka ndodhur më parë, sepse isha në një lidhje.

Kështu, një natë unë isha jashtë me miqtë  kur ndesha me mikun më të mirë të ish-tim nga shkolla.

Pimë disa pije dhe kërcyem bashkë atë natë dhe në fund të mbrëmjes ai më pyeti nëse doja të kthehesha në banesën e tij.

Unë isha në mëdyshje por atëherë mendova, "Pse jo? Unë jam një grua e lirë tani. "

Kishim pirë edhe një pije tjetër, ndërsa shikonim një film. Ai u përkul për të më puthur dhe unë e putha përsëri, ne përfunduam duke bërë seks në divan, ishte e mrekullueshme.

Unë kam qëndruar rregullisht në banesën e tij që nga ajo natë, por ne e kemi mbajtur sekret për shkak të ish-tim, i cili është tip xheloz.

Ne ishim së bashku për dy vjet, por u ndamë gjashtë muaj më parë pasi doli që ai ishte duke dal me një vajzë tjetër pas shpinës time.

Ka qenë shumë e vështirë, sepse unë dhe ish-im jemi në të njëjtin grup miqësie dhe e shohim njëri-tjetrin rregullisht.

Ata nuk janë parë me njëri-tjetrin kohët e fundit, por ish-im e bëri shumë të qartë se ai ishte i zemëruar që miku i tij e bëri këtë. Unë jam e shqetësuar për këtë situate.

Përgjigjia e Psikologes: Ju të dy nuk bëni asgjë të gabuar, gabimi juaj ishte shqetësimi i tepërt për reagimin e tij sa që ju e mbajtët sekret marrëdhënien tuaj.

Ruani tani për tani, por mos u kërkoni falje sepse nuk keni bërë asgjë të keqe, edhe nëse disa nuk pajtohen, është jeta juaj kështu që jetojeni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...