Pa fije turpi, çifti kapet duke bërë seks në parkun e lojërave - Bota Sot
Pa fije turpi, çifti kapet duke bërë seks në parkun e lojërave

Seksi

Pa fije turpi, çifti kapet duke bërë seks në parkun e lojërave

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 22:24
Ilustrim

Një çift u kapen duke kryer marrëdhënie seksuale në një rrotë gjigante në parkun e lodrave për fëmijë në Yarosloavl të Rusisë.

Të pranishmit aty u tronditën kur panë qiftin derisa kryenin seks në një vend jo të duhur, në një kabine të një rrotulluese ku hypin edhe fëmijët, shkruan ‘Daily Mirror.

Policia po heton këtë rast, tani pasi u shpërnda me të madhe në internet.

Operatorët e rrotës thanë se nuk mund të mbanin përgjegjës për sjelljen e tyre.

“Kabina është transparente, dhe ka fëmijë që marrin udhëtimin me rrota Ferris, të gjithë e kanë parë” kanë deklaruar disa persona. “Pse shqetësoni të tjerët në këtë mënyrë?”

Sipas medias lokale, rrota Ferris merr 12 minuta për të përfunduar udhëtimin e saj.

Burri dhe gruaja mund të përballen me një gjobë ose me burgim deri në 15 ditë në burg nëse konsiderohet se kanë shkelur ligjin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat