Çifti habit me skenat +18 në mes të lokalit të njohur në Tiranë. Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit - Bota Sot
Çifti habit me skenat +18 në mes të lokalit të njohur në Tiranë. Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit

Seksi

Çifti habit me skenat +18 në mes të lokalit të njohur në Tiranë. Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit

Më: 27 gusht 2019 Në ora: 19:32
Çifti

Disa pamje të turpshme dhe bezdisëse janë duke u shpërndarë në internet, pasi personi që e ka fotografuar këtë skene thotë se behet fjale për një situate qe ka ndodhur në ambientet e një lokali të njohur në Tiranë pranë “Fakultetit të Histori Filologjisë”.

Ky çift qe shihni edhe ju ne foto, kanë shkëmbyer puthje pasionate dhe madje vajza i ka hipur mbi prehër të dashurit të saj.

Foton e ka dërguar pranë redaksisë së JOQ një qytetar dhe shkruan se nuk e kupton se si të rinjtë lejohen të dhurojnë skena +18 në ambiente të tilla publike.

Siç dallohet në foto djali i ka futur duart në pjesët intime vajzës. Dhe më keqja është se askush nga drejtuesit e kafes në fjalë nuk u kanë thënë asgjë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...