Çifti bën seks në plazh, në sy të prindërve dhe fëmijëve - Bota Sot
Çifti bën seks në plazh, në sy të prindërve dhe fëmijëve

Seksi

Çifti bën seks në plazh, në sy të prindërve dhe fëmijëve

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 12:53
Pamje nga video

Dashuria, pasioni dhe seksi! Pa tabu dhe pa limite! Është kjo skena e filmuar këtë fundjavë nga një plazh në Pescara të Italisë.

Në videon që shihni më poshtë, një burrë dhe një grua, të rrëmbyer nga pasioni shihen duke bërë seks në plazh, mbi një urë mbi det, në sy të prindërve dhe fëmijëve.

Duket se klima bregdetare i rrëmbeu keqaz, sa që në orën 19.30 të s dielës, nuk pyetën se çfarë kishte përreth.

Një grua e pranishme në vendin e ngjarjes filmoi gjithçka, por për shkak të pamjeve të forta, pjesët intime janë mbuluar në filmim.

Video përfundoi në rrjetet sociale dhe brenda pak orësh u përhap me shpejtësi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...