HISTORIA/ “Kapa babanë buke bërë seks me të dashurën time por…” - Bota Sot
HISTORIA/ “Kapa babanë buke bërë seks me të dashurën time por…”

Seksi

HISTORIA/ “Kapa babanë buke bërë seks me të dashurën time por…”

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 22:38
Foto ilustrim

Një djalë 25-vjeçar është vënë përballë një situate shumë të sikletshme pasi e dashura e ka tradhtuar me të atin e tij.

Dilema e djalit është nëse duhet t’ia tregoj nënës së tij apo jo.

a çfarë i ka shkruar ai psikologes së ‘The Sun”.

Letra e djali

“Babai im kishte lënë Facebook-un hapur dhe unë nga kureshtja i kontrollova mesazhet…

Ajo që zbulova ishte e rëndë!

Im atë tradhtonte nënën me të dashurën time 23-vjeçare. Nuk është hera e parë që ai e tradhton por mamaja e ka falur dhe tani jetojnë sërish bashkë.

Kjo histori më ka tronditur shumë dhe veç dhimbjes sime personale nuk di nëse duhet t’ia them apo jo nënës”.

Përgjigjja e psikologes

“Thuaj babait se nëse ai përpiqet edhe një herë t’i afrohet të dashurës tënde atëherë ti do t’i tregosh nënës.

E ndërsa sa i takon raportit tënd me të dashurën…nëse e do dhe mendon se ia vlen, jepi edhe një mundësi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat