Ja sa takime dëshirojnë t’i kenë gratë dhe burrat para se të bëjnë seks - Bota Sot
Ja sa takime dëshirojnë t’i kenë gratë dhe burrat para se të bëjnë seks

Seksi

Ja sa takime dëshirojnë t’i kenë gratë dhe burrat para se të bëjnë seks

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 08:39
Ilustrim

Një studim i bërë nga kompania MyAesthetics, ku u anketuan 1,000 njerëz ka treguar se sa takime i bëjnë gratë dhe burrat para se të bëjnë seks.

Sipas këtij hulumtimi gratë dëshirojnë t’i kenë 5 takime kurse burrat pas një takimi dëshirojnë të kryejnë marrëdhënie.

Po ashtu rreth 60 % e të anketuarve pranuan se gjatë një takimi duhet të jetë burri ai që paguan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat