“Seksi me të dashurin copë-copë ndërsa me shefin… çmenduritë s’kanë fund” - Bota Sot
“Seksi me të dashurin copë-copë ndërsa me shefin… çmenduritë s’kanë fund”

Seksi

“Seksi me të dashurin copë-copë ndërsa me shefin… çmenduritë s’kanë fund”

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 19:00
Foto ilustrim

Një vajzë e cila është në një lidhje dashurie prej kohësh, ka filluar ta tradhtoi të dashurin e saj me shefin.

E gjithë kjo ndodh sepse sipas vajzës jeta seksuale me të dashurin është ‘copë-copë’ ndërsa shefi i saj e bën të përjetojë shumë. Ajo thotë se e do të dashurin e saj, por nuk di t’i bëjë rezistencë dëshirës për të bërë seks me shefin.

Letra e vajzës

“Jam e lidhur dhe e dua shumë të dashurin tim por tani kam filluar ta tradhtoj me shefin.

Ndodhi rastësisht por nuk po shkëputem dot prej tij pasi seksi është fantastik, ndërsa me të dashurin tim ka kohë që nuk ndjejë më. Unë jam 27 vjeç, i dashuri im 29 e ndërsa shefi 38 dhe i martuar.

Por tani ai më ka thënë që është dashuruar me mua dhe do të ndahet nga gruaja e tij, por unë nuk dua sepse e dua të dashurin tim dhe nuk dua ta lëndoj atë sepse veç seksit… aspektet e tjera i kemi në perfeksion”.

Përgjigjja e psikologes

“Ajo që ti ndjen për të dashurin tënd quhet dashuri, ndërsa me shefin ndjen thjesht kënaqësi momentale.

Nëse ti nuk do të ndahesh nga i dashuri jot për të jetuar me shefin, atëherë do të thotë që ti nuk e do atë.

Prandaj shkëputi kontaktet konfidenciale dhe rigjej pasionin në lidhjen tënde aktuale”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat