“Humba virgjërinë me shefin tim të martuar por është mik i familjes”, 19-vjeçarja rrëfen dashurinë me 47-vjeçarin: Më vjen keq për gruan por… - Bota Sot
“Humba virgjërinë me shefin tim të martuar por është mik i familjes”, 19-vjeçarja rrëfen dashurinë me 47-vjeçarin: Më vjen keq për gruan por…

Seksi

“Humba virgjërinë me shefin tim të martuar por është mik i familjes”, 19-vjeçarja rrëfen dashurinë me 47-vjeçarin: Më vjen keq për gruan por…

Më: 24 dhjetor 2019 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

“Humba virgjërinë me shefin tim të martuar por ai është mik i familjes”.

Një 19-vjeçare ka rrëfyer për psikologun se kryen marrëdhënie seksuale me shefin e saj 28 vite më të madh.

Në rrëfimin e publikuar nga The Sun, ajo tregon se shefi është mik i familjes. Prindërit e saj e ka ftuar për Krishtlindje së bashku me bashkëshorten dhe ajo ndjen frikë.

Lexoni rrëfimin e plotë:

Unë mbarova kolegjin vitin e fundit. Babi më sugjeroi të kontaktoja shokun e tij për të parë nëse kishte vend të lirë pune për mua.

Ai zotëron agjenci pasurish dhe pas një intervistë u punësova direkt.

Pas intervistës filluam të shkëmbenim mesazhe dhe kishte një shkëndijë mes nesh. Unë jam 19 dhe ai 47-vjeç.

Ai është martuar dhe fëmijët i ka të rritur. Por flirtoi me mua që ditën e parë kur fillova punë.

Muajin e kaluar shkuam të shikonin një pronë. Gjatë rrugës në makinë ai vendosi dorën tek gjuri im. Nuk dija çfarë të thosha dhe dorën e tij nuk e lëviza. U ndjeva e emocionuar.

Pasi i hodhëm një sy pronës, më kërkoi të pinim një pije.

Një fillim isha hezituese por pastaj rashë dakord. Ne pimë disa gota verë.

Më pas më kërkoi të shkonin në një shtëpi bosh dhe ne u puthëm dhe kryem marrëdhënie seksuale.

Ai më mori virgjërinë atë natë. Që nga ajo natë bëmë seks të mrekullueshëm, më të mirë sesa mund ta imagjinoja.

Ne kryejmë seks pas pune disa herë në javë.

Shefi më pëlqen shumë por nuk mund t’ia bëj këtë gruas së tij. Ndihem keq për të. Nuk e di si do ti kaloj Krishtlindjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat