Disa vende për të bërë dashuri që rrisin kënaqësinë në çift

Seksi

Disa vende për të bërë dashuri që rrisin kënaqësinë në çift

Më: 15 mars 2020 Në ora: 08:05
Ilustrim

Është e vërtetë, nuk është aq shumë konteksti, vendi, momenti, sa personi me të cilin ndani një lidhje që e bën atë marrëdhënie vërtet të paharrueshme.

Sidoqoftë, pasi të gjejmë personin e duhur, pranojmë që një pozicion më shumë sesa një vend i lartë apo një vend se një tjetër mund të bënte vërtet ndryshimin dhe ta bënte kënaqësinë përfundimtare një shkëndijë të thjeshtë ose një zjarr të vërtetë.

Vendi mund të bëjë një ndryshim thelbësisht në dy mënyra kur bëni dashuri: kthimi i fantazive më të thella të njërit prej dy partnerëve ose të dyve ose favorizimi i pozicioneve me një sukses të caktuar.

1.Shkallët/ Nëse jeni në gjunjë dhe ai është prapa jush, të dy përballë majës së shkallëve, suksesi i kënaqësisë do të sigurohet.

2.Pasqyra/ Freskia e të vëzhguarit se si ai ngacmohet duke qenë afër jush, si shprehja juaj ndryshon ndërsa rritet kënaqësia, si ndërthuren trupat tuaj: pasqyra është si të jetosh marrëdhënie dy herë, duke dyfishuar padyshim edhe kënaqësinë.

3.Kopshti/ Është hijeshia për ta bërë atë jashtë, por në një vend të sigurt, një lloj versioni i butë në një vend publik pa marrë parasysh rrezikun e zbulimit.

4.Kofano e makinës/ Ky mit është testuar prej ca kohësh tani, por shumë përqendrohen vetëm në brendësi të automjetit ndërsa kënaqësinë më të madhe mund ta merrni në pjesën e jashtme të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat