"E humba interesimin për seks me burrin tim, pasi dashnori im më bën..."

Seksi

"E humba interesimin për seks me burrin tim, pasi dashnori im më bën..."

Nga: Bota sot Më: 18 mars 2020 Në ora: 20:23
Ilustrim

Unë kam marrëdhënie seksuale me një djalë që punon si taksist për ne. Unë nuk ndalem së menduari për të  dhe nuk dua më seks me burrin tim.

Burrim im punon në menaxhimin e projekteve. Puna e tij është në gjithë vendin, por edhe jashtë vendit, shpesh është vetëm gjatë fundjavëve. Unë jam 42 vjeqare dhe ai është 45 vjeq.

Dy fëmijët kanë larg nga shtëpia dhe unë nuk shqetësohem që të gatuaj për disa ditë, kështu që po porosis ushqim.

Lokali ynë bën gjithqka, pica, këri dhe i dërgon ato, që do të thotë mund të porosis edhe një gotë verë dhe nuk mërzitem për këtë.

Ishte një surprizë e këndshme kur hapa derën e këtij të riu. Tani e di që ai është 29 vjeqar.

Gjatë javës kemi biseduar. Unë i thashë atij se sa e vetmuar jam me burrin tim kaq larg.

Në një mbrëmje e ftova për kafe, dhe ai tha që nuk pi alkool për shkak të fesë së tij.

Ishte vetëm për një  kafe, por herën tjetër kur erdhi, ai tha se mund të qëndroj më gjatë. Vëllai i tij i vogël ishte i gatshëm në rast se kishin më shumë dërgesa.

Ai buzëqeshi, më pushti dhe unë u shkriva në krahët e tij. Kisha nevojë për atë prekje. Ne u ngjitëm sipër dhe seksi ishte perfekt.

Kjo ishte tre muaj më parë. Për shkak të porosive që unë bëj, ai shpesh mund të dalë nga puna dhe ne kemi arritur të bëjmë seks disa herë.

Megjithatë, mendoj për të gjithë kohën dhe për burrin tim kam filluar të humbas interesimin për marrëdhënie seksuale.

E vërtetë është se kam humbur interesimin për seks me të. Ndihem aq e parashikueshme në krahasim me llojin e seksit që më jep i dashuri im i ri.

Psikologia përgjigjet: Jam e sigurt se ka qenë një forcim i mrekullshëm për ju, por më tepër është një shpërqëndrim nga jeta juaj reale dhe martesa juaj. Ju jeni e vetmuar shumë kohë dhe marrëdhënie juaj është futur në një hutim.

Tregoni të dashurit tuaj të si gjithqka duhet të mbaroj, ndaloni duke bërë ato porosi dhe të njëjtën kohë merruni me palestër, klasë vallëzimi apo me not.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat