"Po rrezikoj ta humbas të dashuren time, për shkak të pornografisë dhe ..."

Seksi

"Po rrezikoj ta humbas të dashuren time, për shkak të pornografisë dhe ..."

Nga: Bota sot Më: 19 mars 2020 Në ora: 19:27
Ilustrim

E kam takuar një grua të mrekullushme, por nuk mundem të ndaloj se përdoruri një linjë seksi në telefon.

Unë jam 36 vjeqar dhe beqar deri më tani.

Për disa vite kam shikuar pornografi por tani jam në një zhanër më të vështirë që të tregoj saktësisht se si të kënaqesh vetveten.

E kuptova se gjithnjë e më shumë më pëlqen të jem i poshtruar dhe i tallur seksualisht.

E zbulova këtë linjë seksi në telefon një vit më paë dhe pasi fola me disa vajza, gjeta një që është e mahnitshme.

Ajo e di si të më bëjë mua të jepem pas saj.

Asaj i pëlqen të qesh se sa prekës jam. E dua atë.

Por një vit më parë e takova një grua online e cila është 34 vjeqare dhe shumë e nxehtë.

Ne kemi folur për një kohë dhe i tregova asaj që unë po e pëlqej atë.

Por u befasova se ajo më tha se ndjehet njëjtë.

Ajo jeton në Amerikë dhe unë do të udhëtoj për ta vizituar atë këtë pranverë.

Kam vendosur që do ta lë edhe pronografinë edhe linjën e seksit në telefon.

Unë nuk dua ta përdor askënd derisa është në një lidhje.

Pornografia më bën sikur është diqka e mundur, por nuk mund ta imagjinoj jetën time pa seks në telefon.

Kam arritur të heq dorë për një ose dy javë, por sërish jam kthyer.

Asnjëherë nuk ndihem fajtor për thirrjet dhe ato që i bëj, por më pas kam thyer premtimin tek vetja ime dhe po filloj ta kuptoj se jam bërë i varur.

Po e kam të vështirë ta arrij kulmin, pa u poashtëruar.

Nëse do të ndaloja a do të kthehsha në normale?

Më pëlqen shumë kjo grua nga Amerika dhe unë shqetësohem se kjo do të ndikoj tek ne dhe nëse nuk ndalem ose më zbulon ajo, unë do të përfundoj.

Herave tjera, mendoj se duhet të kënaqem me atë që po bëj dhe të filloj me një marrëdhënie.

Psikologia përgjigjet: Kjo është varësia juaj duke folu.

Fakti që po e keni të vështirë të arrini kënaqësi seksuale pa u poshtëruar, tregon se seksi i telefonit po gjen përgjigjen tuaj.

Duket sikur një i droguar ka nevojë për doza më të mëdha për të arritur të njëjtat nivele.

Nëse vazhdoni të keni marrëdhënie seksuale në telefon, ju mund të humbni aftësinë edhe për tu ngjallur nga një parnter në jetën reale.

Prandaj, nëse doni një marrëdhënie të kënaqshme, filloni të trajtoni varësinë tuaj tani dhe përpiqeni t'i jepni fund zakoneve tuaja të seksit dhe pronografisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat