"Shoqja ime e ngushtë, bëri seks me djalin që unë e doja"

Seksi

"Shoqja ime e ngushtë, bëri seks me djalin që unë e doja"

Nga: Bota sot Më: 24 mars 2020 Në ora: 09:30
Ilustrim

Unë kam qenë duke bërë seks të shkëlqyeshëm me një djalë që më pëlqen shumë, por tani shoqja ime më e mirë në punë më ka thënë se edhe ajo kishte bërë seks me të.

Ndihem e tradhtuar.

Ne jemi praktikantë në një firmë të madhe.

Unë kam qenë vajza e vetme në këtë grup, por kam dal për pije me djemtë e grupit dhe të gjitha ia kaluam mirë.

Unë rregullisht bëja seks me një djalë që e ndjeja shumë të afërt.

Ne ishim shokë me benefite, jo zyrtarisht por unë e ndjeva si lidhje të vërtetë. Unë jam 20 vjeqare dhe ai është 22 vjeq.

Pastaj një vajzë tjetër u bashkua në zyrën tonë. Unë dhe ajo u shoqëruam mënjeherë.

Kemi kaluar natë jashtë dhe shkuam bashkë në kinema. Ishte sikur të njiheshim për vite me radhë.

Ajo më tha se e fantazonte një nga djemtë e grupit. Unë fitova besimin e saj dhe i tregova se kam bërë seks me një nga djemtë në grup dhe se u frikësova t'i tregoj atij se më pëlqen.

Ajo ka qenë e sëmurë kur ishte ditëlindja e 21 e një kolegu dhe të gjithë dolëm jashtë për të festuar.

Atë natë, djali me të cilin kisha bërë seks dhe djali me të cilin shoqja ime është fiksuar u grindën.

Doli që shoqja ime kishte thënë se ai po takonte një vajzë tjetër pas shpinës.

Ai dhe unë u kthyem në vendin tonë dhe ai më tha se ajo më urren mua.

I shkrujta mesazh menjëherë dhe ajo më tha se nuk është e vërtetë, se ajo vërtetë më do mua dhe ata kishin qenë disa herë bashkë por nuk kishin bërë seks.

Por javën e kaluar, dëgjova tre prej djemve që bënin shaka se si ai kishte bërë seks me ne të dyja.

I akuzova ata që krijuan këtë, por dukeshin të sikletosur dhe këmbëngulën se ishte e vërtetë.

Unë u përballa me vajzën dhe ajo në fillim e mohoj por më pas tha: Në rregull e kemi bërë disa herë. Edhe qfarë? Ai nuk është pronë e juaja personale".

Ajo e dinte se më pëlqentë ai. Tani e humba shoqen time të ngushtë, shpresat për një lidhje. Të gjithë përnjëherë.

Psikologia përgjigjet: Më vjen keq që keni pasur një tronditje të dhimbshme.

Mbani kokën lartë dhe tani për tani kaloni kohën me anëtarët tjerë të grupit tuaj në punë.

Kur jeta juaj të ktheht në normalitet, ndërtoni një jetë shoqërore jashtë punës, në mënyrë që të mos besoni në atë grup më.

Kjo është një përvojë e vështirë, por që do të mësoni prej saj. Ai djalë nuk kujdeset për ju sic bëni ju për të dhe ai ka pak respekt për ndjenjat tuaja.

Ruajeni seksin për dikë që vërtetë kujdeset për ju.

Dhe ki kujdes nga marrëdhëniet seksuale me kolegët e punës.

Nëse gjërat shkojnë keq, ju mbeteni në një pozitë të vështirë të punës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat