"Burri im po më tradhton me një grua tjetër në internet, ndërsa unë.."

Seksi

"Burri im po më tradhton me një grua tjetër në internet, ndërsa unë.."

Nga: Bota sot Më: 26 mars 2020 Në ora: 19:27
Ilustrim

Burri im ka shpenzuar me mijëra paundë duke folur rreth seksit në një uebfaqe, ku janë disa gra false dhe që nuk arrin t'i asnjëherë.

Fotografia e 'saj' në profilin e saj është një si një nga vajzat e saj në një seri televizive.

Unë jam 48 vjeqare dhe ai është 58 vjeqar. Ne kemi qenë bashkë për 25 vjet, por vitin e kaluar ai të kaloj shumë më shumë kohë në laptop dhe në telefon.

Po pastroja poshtë shkallët dhe gjeta një biletë për një kartë krediti në emrin e tij për të cilën nuk dija asgjë. Ai kishte paguar 5000 për një kompani që drejton faqe interneti porno.

Unë u përballa me të dhe i thash se duhet të ndalonte me këtë. Ai më tha te kqyri punët e mija. Të nesëmen ai u largua dhe mori një dhomë afër.

Në nuk mund ta përballonim të shpenzojmë para për këtë dhe kështu e lejova të kthehet në shtëpi javën tjetër.

Por ai i kalon ditët i shtrirë në një divan në laptopin e tij, duke biseduar me të dashuren imagjinare. Ai shpenzoj vetëm për një javë 1 mijë paundë, që do të thotë 1 mijë mesazhe për gruan e tij të rreme.

Por tani ai është plotësisht nga ajo.

Ai sinqersisht beson se ata do të takohen, do të martohen dhe do të bëjnë fëmijë. Ai është gati 60 vjeqar. Ai ka lënë kokën për një grua që kurrë nuk e ka puthur, prekur apo takuar.

Ajo refuzon t'i jap numrin e saj të telefonit ose emailin, duke i thënë se jam e qetë duke folur këtu. Dhe ai i thotë në rregull. Ai kurrë nuk ishte i tillë, por e filloj që nga viti i kaluar, kur kishte një goditje në kokë. Ndihem sikur kjo sjellje kishte filluar atëherë, por mjekët thonë se ai atëherë ishte mirë.

Ai ende po shpenzon para duke biseduar me femra dhe unë vazhdoj të fshij llogaritë e tij ne faqe interneti por ai vazhdon të bëj të reja. Nëse unë përballem me të, ai zemërohet shumë, megjithëse nuk ishte i tillë në të kaluarën.

Psikologia përgjigjet: Unë nuk jam e befasuar. Duhet të jetë e frikshme që ai po harxhon para që ju nuk mund t'i përballoni dhe shkon drejt borxhit.

Mundohuni të filloni një bisedë të qetë, të kujdesshme me burrin tuaj, ose një anëtar tjetër të familjes. Tregoj sa shqetësuese është për shëndetin e tij dhe kërkoj të pranoj një mbështetje nga dikush. Lëndimet në kokë sigurisht mund të shkaktojnë ndryshime në sjelljet e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat