"E dehur bëra seks me një koleg të punës, pastaj burri im..."

Seksi

"E dehur bëra seks me një koleg të punës, pastaj burri im..."

Nga: Bota sot Më: 27 mars 2020 Në ora: 12:33
Ilustrim

Unë kisha seks si e dehur me një nga djemtë në vendin e punës, por uën e dua shumë burrin tim.

Unë jam 37 vjeqare dhe burri im 35. Në kishim një marrëdhënie të mirë, por unë gjithmonë kam dashur fëmijë. Nuk ka ndodhur kjo për neve dhe burri im ka kundërshtuar këshillat mjekësore, mendoj se ai e ndjeu dështimin.

Ajo më shkaktoj tendosje të madhe në muajt e fundit që ishim bashkë. Unë i besova një kolegu, një djalë 28 vjeqar. Të gjithë punojmë në ekipe të vogla në një qendër telefonike dhe i bëjmë edhe pushimet bashkë.

Ky shok ishte një 'krahëror' për të qarë dhe ishte gjithmon aty pas një fundjave që kaloja me burrin tim. Në mbrëmjen e një të premtje ai më bindi të mos shkoja në shtëpi dhe të kalonim një natë jashtë bashkë. Një grup vajzash po vinin me ne kështu që nuk pashë diqka të keqe këtu.

Ne shkuam në disa bare dhe në një klub. Unë shkova poashtu dhe kolegu im erdhi. Ai më mori përsëri në klub dhe më puthi. U ndjeva mirë. Nuk kisha puthur për disa vite.

Duart e tij më preknin kudo dhe e dija që ai donte seks. Ai më sugjeroj të kthehem tek vendi i tij. unë kisha pirë shumë dhe isha e zemëruar me burrin tim saqë isha e pamatur.

Seksi ishte tipik i dehur, jo i shkëlqyeshëm. Mëngjesin tjetër shkova në shtëpi tek burri im dhe ai e dinte se nuk isha mirë. Gjithqka ishte shkruar në fytyrën time.

Kam paketuar qantën dhe u ktheva tek mamaja ime. E urreja veten aq shumë që i dhashëatij aq shumë hapësirë dhe të përpiqesha të paguaja për gabimin tim. Më të vërtetë pendohem për atë që bëra.

Kanë kaluar tani dy muaj dhe unë dhe bashkëshorti im jemi ende të ndarë. I jam shmangur kolegut tim në punë, por po e shikoj një djalë tjetër ë palestër. Nuk dua të lëndoj atë por ende e dua burrim tim.

Psikologia përgjigjet: Pse e keni lënë kaq gjatë të kaloj koha. Kontaktoni burrin tuaj dhe thuani se keni nevojë të flisni. Nëse ai pajtohet, atëherë sqaroni atij se sa keq jeni ju.

Tradhtia asnjëherë nuk zgjidh problemet tuaja. Lajmi i mirë që unë e dëgjoj nga shumë qiftë që kanë kaluar në pabesi, është që tani lidhja tyre është më e mirë dhe më e fortë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat