"Pastruesen e nënës e takova në kuzhinë dhe përfunduam duke bërë seks, por tani.."

Seksi

"Pastruesen e nënës e takova në kuzhinë dhe përfunduam duke bërë seks, por tani.."

Nga: Bota sot Më: 29 mars 2020 Në ora: 16:31
Ilustrim

Jam duke bërë seks me pastruesen e nënës time.

Ajo është e mrekullushme dhe kam rënë në dashuri me të, por ne duhet ta mbajmë sekret dashurinë tonë.

Unë jam 17 vjeqar dhe ajo është 21.Ajo është nga Estonia dhe ka lënë për një vit fakultetin për të fituar më shumë para në Britani të Madhe.

Ajo punonte për një agjenci dhe kështu pastronte në shumë shtëpi të njerëzve. Por asaj i pëlqen të pastroj shtëpinë e nënës dhe njerkës time, kështu që vjen për fundjavë, kur shtëpia është bosh.

Nëna ime  dhe njerku zakonisht shkojnë pranë bregdetit atëherë ku ata kanë një banesë.

Unë jetoj me babin tim, sepse unë nuk dua të jetoj me njerkun tim. Unë zakonisht shkoj tek nëna mbrëmjeve kur njerku im është ende në punë.

Një mbrëmje shkova për një libër të punës që më duhej atje. Shkova të shtunën dhe hyra vrenda.

Kjo vajza ishte duke montuar dyshemenë e kuzhinës dhe unë i dhashë një ndihmë të vogël.

I shpjegova se kush jam unë dhe të dy qeshëm. Ajo më tha se e kishte kohën e pushimit të saj dhe më ftoj për një kafe.

Në zhvilluam një bisedë të shkëlqyeshme dhe qëllimisht lashë diqka në shtëpinë e nënës për javën tjetër.

Një ditë ia solla dy shishe verë që i mora nga dollapi i babit tim në mënyrë që të pinim kur ajo të mbaronte pastrimin.

Të dy pinim bashkë dhe përfunduam duke shkuar në dhomën rezervë të gjumit për të bërë seks.

Ne kemi vazhduar duke bërë seks, por sekreti tani po më vret dhe tani do të shkoj keq.

Tani nëna do ta ndaloj të ketë pastruese sepse është e shqetësuar rreth cështjes së koronavirusit. Kjo thotë se do të kthehet në Estoni pasi që puna e saj po përfundon.

Por unë kam rënë në dashuri me të.

Ajo thotë se do të kujdeset edhe për mua, por nuk dëshiron të dalë publikisht pasi nëna ime mund të ankohet në agjenci dhe ajo dëshiron që të kthehet sërish kur epidemia të mbarojë.

Psikologia përgjigjet: Nëna juaj do të ndihet sikur pastruesja e saj i ka tejkaluar 'binarët'. Ju nuk jeni në një moshë legale, por kjo nuk do të thotë se nuk jeni një adoleshent i matur.

Nëse keni rënë në dashuri seriozisht me të është koha për një bisedë serioze.

A nuk ndihet ajo e sigurt vetëm për shkak të punës? Apo nuk ndihet e sigurt apo ka partner tashmë?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat