"Si më zuri gruaja në shtrat me fqinjen, tani ajo do..."

Seksi

"Si më zuri gruaja në shtrat me fqinjen, tani ajo do..."

Nga: Bota sot Më: 31 mars 2020 Në ora: 09:26
Ilustrim

Gruaja ime më ka kapur duke bërë seks me të dashurën time dhe tani po më kërcënon për dëbim nga shtëpia.

Unë jam 42 vjeqar, gruaja ime prej 20 vitesh, është tani 40 vjeqare dhe djemtë tanë janë 20 dhe 18 vjet. Ne ishim të ri kur u dashuruam dhe u martuam dhe mendova së kështu do të mbesim gjithëmonë. Gruaja ime ishte dhe është, jashtëzakonisht e bukur.

E humba babin tim rreth 4 vite më parë dhe ajo humbje e përmbysi botën time. Ai ka qenë shkëmbi i fmailjes tonë. Gruaja ime ishte shumë e zënë dhe punonte larg, kështu që unë isha i vetëm.

Një nënë beqare që jeton në zonën tonë shpesh kishte probleme me veturën e saj. Ajo është 29 vjeqare. E kam ndihmuar atë disa herë, atëherë ajo më ftoj për një kafe. Përfunduam duke u puthur, më pas ajo më tregoj për të dashurin e saj të dhunshë dhe partnerët e saj të ndryshëm.

Ajo gjente justifikime për të më thirrur kur gruaja ime ishte jashtë. Një ditë kur ajo erdhi dhe gruaja ime ishte jashtë, ne përfunduam në seks. Ajo është mbipeshë dhe jo tërheqëse, por akoma shumë seksi.

Shokët e mi më kanë zili për gruan time, por unë ende po e takoj këtë gruan tjetër. Kam arritur në një pikë që nuk dua më seks me gruan time, por ajo ende dëshiron të bëj seks me mua. Unë nuk mundem ta shikoj atë pa u ndjerë fajtor.

Ajo më akuzoj se kisha një lidhje disa herë dhe sigurisht që e mohova. Pastaj ajo u kthy herët nga puna disa ditë më parë, pasi ajo nuk u ndje mirë dhe unë isha në shtrat me këtë grua. Gruaja ime absolutisht u qmend.

Psikologia përgjigjet: Nuk është justifikim, por ju jeni lënduar nga vdekja e babit tuaj.

Është e turpshme pse nuk e keni ndarë dhimbjen me gruan tuaj.

Seksi me të dashuren tuaj ju dha emocione dhe kjo gjithnjë e ka dëmtuar martesën tuaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat