"I dashuri im thotë se do të martohet, por me mua do të ketë vetëm..."

Seksi

"I dashuri im thotë se do të martohet, por me mua do të ketë vetëm..."

Nga: Bota sot Më: 8 prill 2020 Në ora: 18:26
Ilustrim

Unë jam duke bërë seks pasionant me një djalë për të cilin ndihem e dashuruar që edhe ndihet për mua, por ai është i përkushtuar të ketë një martesë.

Unë jam nënë beqare  me një vajzë 19 vjeqare. Jemi bërë miq të mirë me këtë djalin, puna e të cilit është në ndërtesën fqinje të punës time.

Ne filluam të biseduam një ditë pasi u takuam në një kafene.

Ai është vetëm 30 vjeqare dhe është i bukur, me sy kafe të mrekullushëm. Familja e tij vijnë nga Pakistani.

Ai është personi më i bukur që unë njoh dhe ne u bëmë miq. Pas ca kohësh e morëm një hap më tutje dhe filluam të dilnim duke shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ai më tha drejtë se brenda pak vitesh i duhet të martohet. Pasi kështu e thotë kultura e tyre.

Unë nuk u shqetësova shumë atëherë, pasi për asnjë minutë nuk mendova se ne mund të jemi të dashuruar.

Nuk kishim seks atëherë, por gjërat u bënë më serioze një vit më paë dhe tani kemi një marrëdhënie të plotë.

Seksi është më i miri që kam përjetuar ndonjëherë por ne jemi edhe të dashuruar. Ai është njeriu më i kujdesshëm që kam njohur ndonjëherë.

Ne jemi cdoherë e më të afërt dhe tani kemi festuar vitin e parë bashkë.

Ne shkuam në Marok dhe ishte e shkëlqyer kur ai më shpjegoj kulturën. Por tani e pyes veten se si do të përballoj kur të vij koha ë ai të takoj gruan e tij të ardhshme.

Nëse e diskutoj këtë, normalisht që ai do të përfundoj i mërzitur me mua.

Ai ka thënë se do të më ketë gjithmonë në jetën e tij, por kur ai të takoj gruan e tij të ardhshme, unë nuk mund të jem prioriteti i tij numër një.

Unë nuk di si të merrem me këtë situatë.

Psikologia përgjigjet: Të lutem kuptoje atë që po ju thotë ai. Ai e ka marrë vendimin e tij. Kultura e tij dhe pikëpamjet e familjes së tij kanë më shumë rëndësi për të sesa ndjenjat tuaja.

Ai ka thënë se do ta vendos së pari gruan e tij të ardhshme dhe më pas do të filloj një familje, e cila do të zë edhe më shumë kohën e tij dhe nuk do të ju lë jashtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat