"Pas një nate seksi me kolegen e punës u bëra baba, por tani ajo nuk më lë..."

Seksi

"Pas një nate seksi me kolegen e punës u bëra baba, por tani ajo nuk më lë..."

Nga: Bota sot Më: 9 prill 2020 Në ora: 19:38
Ilustrim

Kisha një natë seksi me një femër nga puna dhe përfundova në një makth.

Unë jam një djalosh 26 vjeqar. Kjo kolege e punës më ftoj mua të punoj në shtëpinë e saj në një projekt shitjesh me nxitim.

Unë kam qenë në një lidhje të gjatë me dikënd për të cilën jam kujdesur mjaftë shumë, por për të ishte në rregull, veqanërisht për këtë kolege që është dhjetë vite më e vjetër se unë.

Gabimi im i madh ishte që hapëm një shishe verë, pastaj edhe një shishe të dytë.

Ne ishim ulur afër, krahë për krahë duke parë punën tonë. Ajo u kthye drejt meje dhe më puthi. Unë e putha atë përsëri pa menduar.

Por nuk ishte vetëm kjo. Ne bëmë seks në dysheme dhe vazhduam në shtratin e saj deri në orët e para të mëngjesit.

Kurrë nuk kam bërë diqka të tillë më përpara. Unë e gjeta atë si ngazëllyese dhe emocionuese në të njëjtën kohë.

Mëngjesin tjetër, kuptova sa budalla kisha qenë. Shkova në shtëpi dhe u përshëndeta me të dashurën time. Nuk mund ta shikoja në sy gruan që punonim bashkë.

Rreth gjashtë javë më vonë, kjo kolege më tregoj mua se ishte shtatëzënë, dhe që ajo gjithmonë kishte dashur një bebe dhe unë nuk mund të bëja asgjë në këtë drejtim.

Ishte jashtë mendjes time. Gjërat u përkeqësuan kur ajo filloj të më ngacmonte, më shkruane mesazhe dhe telefononte gjatë fjithë kohës.

 

Unë e përfundova me të dashurën tim për shkak të situatës. U dorëzova nga kërkesat e kësaj gruaje për të qenë një baba i këtij fëmije dhe mendova se gjithqka ishte në rregull. Por makthi sapo kishte filluar.

Ajo lindi një vajzë dhe më pas më tha se nuk kisha të drejta mbi këtë fëmijë. Ajo më tha se unë i kisha braktisur të dy. Emri im ishte me baltë për disa muaj.

Në fakt unë e vizitoj rregullisht vajzën tonë. Por kur arrij atje marr një breshëri abuzimi nga nëna e saj.

Unë e dua vajzën time të vogël, por shqetësohem se një ditë ajo do të më largoj nga jeta e saj përgjithmonë.

Psikologia përgjigjet: Shumë mirë nga ju që jeni atje dhe jeni një baba i kujdesshëm. Vajza juaj e vogël mund të jetë humbësi më i madh këtu nëse nuk merrni rolet tuaja në jetë.

Nëna e saj është një person shumë manipulues.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat