"E tradhtova gruan time, por ja si ma ktheu ajo trefish"

Seksi

"E tradhtova gruan time, por ja si ma ktheu ajo trefish"

Nga: Bota sot Më: 12 prill 2020 Në ora: 17:15
Ilustrim

Kisha seks një natë si i dehur me një kolege para 18 muajsh dhe gruaja ime më bëri ta paguaj këtë.

Në kohën kur gurja ime nuk ishte mirë dhe nuk kishim bërë seks për disa javë, unë isha në gjendje jo të mirë dhe isha larg shtëpisë për disa ditë me ekipin e punës.

Kjo kolege e re është në ekipin tim. Unë jam 35 vjeqar dhe ajo është 24 vjeqare dhe ne kemi të njëjtin sens humori.

Punëtoria po zhvillohej në një hotel të vjetër dhe ne ishim bashkë në lokal para dhe pas darkës.

Kjo vajzë dhe unë ishim në një qoshe së bashku dhe pranuam se po na tërhiqte njëri-tjetri shumë.

Ne ishim të fundit në bar dhe kur ajo ishte e sigurt se askush nuk mund të na shihte, ajo më ftoj në dhomën e saj.

Seksi ishte i egër dhe shumë argëtues, por të dy patëm dhimbje koke në mëngjes, fizike dhe emocionale. Ne u morëm vesh që mos t'i thonim askujt.

Fatkeqësisht, gruaja ime dhe unë patëm një grindje disa javë më vonë, kur unë i thash për mungesën e seksit dhe se sa i refuzuar ndihesha.

Gruaja ime më tha se ishte faji im që e kisha tradhtuar dhe ajo tani do ta bëj që t'ma paguaj.

Para izolimit, ajo po me linte që të kujdesem për fëmijët tanë derisa ajo takonte një burrë tjetër. Ajo është 31 vjeqare dhe fëmijët tanë janë gjashtë, katër dhe dy vjet.

E di që ajo ka bërë seks, por ajo kishte takime edhe me dy djem të tjerë që ajo ka takuar online. I di të gjitha këto sepse kam kontrolluar telefonin e saj.

Ne ende jetojmë bashkë me tre fëmijët tanë, por atmosfera mes meje dhe gruas time është aq e ftohtë dhe armiqësore, dhe më keq që tani jemi mbërthyer në shtëpi.

I tregova asaj që e dua dhe dua që ne të përpiqemi të shpëtojmë marrëdhënien tonë por gruaja ime insiston që ne kemi mbaruar dhe nuk ka kthim mbrapa. Ajo nuk dëshiron të pajtohet me asnjë plan që ne të shkojmë përpara.

Unë nuk dua të shkoj në gjyq, pasi ne mund të punojmë bashkë, por ndihem i strukur.

Psikologia përgjigjet: Gruaja juaj është e zemëruar me ju, por nuk ka asnjë pamje të ndarjes mes jesh, dhe ndoshta po e shijon gjendjen tuaj kur të parë të mjerë, derisa e mori hakun tuaj me disa djem të tjerë.

Thuani asaj se ndiheni keq për tradhtinë, dhe ishte një gabim i juaji, por të jetosh me muaj të tërë në një atmosgerë të tillë është shumë e dëmshme për fëmijët tuaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat