Këtu zbulon nëse seksi me partnerin/en të shijon apo jo - Bota Sot
Këtu zbulon nëse seksi me partnerin/en të shijon apo jo

Seksi

Këtu zbulon nëse seksi me partnerin/en të shijon apo jo

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 18:41
Foto Ilustrim

Nëse shumica e shenjave më poshtë ju thotë diçka, nuk po e shijoni dhe aq sa mendoni seksin me partnerin. Ndoshta mund të keni nevojë të ndryshoni diçka për ta përmirësuar, ose thjesht të bindeni që ka ardhur koha t’i jepni fund!

Ti gjithmonë “ke diçka për të bërë” sa herë që partneri yt kërkon pak intimitet.

Në fakt, ti ke qenë me dikë tjetër prandaj seksi me partneren/in s’të pëlqen më.

Të duket sikur seksi është shndërruar në punë për t’u bërë.

Ai/Ajo është gjithmonë i pari që merr inisiativën.

Nuk ndihesh kurrë komode gjatë aktit.

Pas seksit të lind gjithnjë ndjesia e zhgënjimit

Ti je e mendimit se ka vetëm një mënyrë të caktuar për të bërë seks.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat