Rrëfim: Bëj seks me kolegun e punës - Bota Sot
Rrëfim: Bëj seks me kolegun e punës

Seksi

Rrëfim: Bëj seks me kolegun e punës

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 14:22
Foto ilustrim

Në një festë ku alkooli bënte efektin e tij, një vajzë beqare përfundoi në shtrat me kolegun e saj edhe pse e dinte që ai ishte i fejuar. Ajo vazhdoi ta mbante lidhje e saj të fshehtë por më pas filloi të kuptonte që gjërat nuk ishin ashtu siç ajo i mendonte. Në një letër dërguar psikologes së “The Sun” ajo ka rrëfyer historinë e saj

Letra e vajzës

“Jam 27 vjeç dhe punoj në një agjensi turistike dhe së bashku me mua punojnë edhe shumë persona të tjerë. Para disa ditësh njëri nga kolegët do të largohej nga puna dhe vendosi që të organizonte një festë me të gjithë ne. Në mbrëmje ai mu afrua dhe filloi të flirtonte. Unë e dija që ishte i fejuar por kjo nuk më ndaloi ta vazhdoja bisedën. Pasi mbrëmja përfundoi ai më tha se nëse unë kisha dëshirë, mund të më çonte në shtëpinë time që të mos shkoja vetëm. Pranova dhe e ftova brenda sepse shoqen e shtëpisë nuk e kisha atë natë. Hapëm një shishe verë dhe përfunduam duke bërë seks. Ajo natë ishte fantastike dhe aty fillova të ndjejë diçka për të.

Ne vazhduam bashkë dhe jemi ende sot, por kam kuptuar që ai më mban vetëm për seks dhe lekë. Unë gjithnjë i jap atij hua por ai s’mi kthen asnjëherë. Unë e dua por nuk di si t’ia bëj…a duhet të vazhdoj me të?!”

Përgjigjja e psikologes “Ti mund ta duash por nuk jam aspak e sigurt se edhe ai të do ty. Është e qartë që të mbanë për para prandaj dhe ti duhet t’i japësh fund kësaj lidhjeje pasi të shfrytëzojnë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat